-10 % na vše | Jarní radosti
Sada čtyř bambusových prkének se stojanem Folio Steel Bamboo 28 x 38 cm
Kód: 1571331_60229Související produkty
Detailní popis produktu
Se sadou bambusových prkének s nerezovým stojanem Folio Steel Bamboo bude krájení jedna radost! Ve stojanu najdete čtyři bambusová oboustranná prkénka, určená pro hygienicky oddělené krájení potravin. Prkénka disponují nerezovými úchytkami pro snadné vyjmutí a protiskluzovými nožičkami, díky kterým prkénko bude držet na svém místě a nebude klouzat po pracovní ploše. Díky oddělenému umístění a cirkulaci vzduchu prkének ve stojanu Folio snadno osychají.
#tab-Péče o produkt#
Prkénka myjte ručně - po opláchnutí ihned osušte. Stojan čistěte navlhčeným hadříkem.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5028420008425 |
| Materiál: | Kov, Dřevo masiv |
| Barva: | Stříbrná, Přírodní |
| Výška: | 28,7 cm |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 8,5 cm |
| Rozměr prkének: | 24 x 34 cm |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Stojan: | Nerezová ocel |
| Prkénka: | Bambusové dřevo |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=lZiMgRa8eWo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.