momenti novinky
Sada dvou ratanových úložných košů Bloomingville Milus
Kód: BV-82053634Související produkty
Detailní popis produktu
Stylová sada dvou pletených košů Bloomingville Milus bude veselým společníkem do pokojíčku každého chlapečka i holčičky. Roztomilý pejsek a kočička jsou praktickým úložným prostorem pro uskladnění hraček, knížek nebo lůžkovin. Krásný přírodní materiál Bankuanská tráva vnese do pokoje klid a pohodu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173289288 |
| Materiál: | Ratan |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 38/45 cm |
| Průměr: | 38/55 cm |
| Koše: | Bankuanská tráva, ratan, kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář