-10 % na vše | Jarní radosti
Šedá borovicová knihovna Madine 200 x 79,5 cm
Kód: 373427-WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stylová knihovna Madine je vyrobena z borovicového dřeva. Kromě polic disponuje také dvířky, které jsou ozvláštněny kovovými úchytkami mosazné barvy. Její šedý odstín jí dodává nadčasový vzhled a umožňuje ji zakomponovat i do barevnějších interiérů. K výrobě knihovny bylo použito dřevo z šetrně obhospodařovaných lesů, které získalo certifikaci FSC. Knihovna disponuje pěti otevřenými policemi, další dvě jsou schovány za dvířky. V sérii Madine najdete více designově sladěných produktů, kterými můžete interiér vkusně sladit.
Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713147847 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Šedá |
| Rozpětí: | Do 100 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 200 cm |
| Šířka: | 79,5 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Rozměr polic: | 75x33 cm |
| Výška podnože: | 17 cm |
| Korpus: | Borovicové dřevo |
| Podnož: | Borovicové dřevo |
| Úchytky: | Lakovaný kov |
| Certifikace: | FSC |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.