momenti novinky
Šedá čalouněná zahradní židle Fermob Bellevie s hnědou podnoží
Kód: FB-8405-D2-79Související produkty
Detailní popis produktu
Jemné křivky, rovné linie a moderní elegantní design. Seznamte se se zahradní jídelní židlí Fermob Bellevie. Užijte si pohodlí při stolování na čerstvém vzduchu! K maximálnímu komfortu vám pomůže příjemné čalounění Sunbrella, které je odolné vůči UV záření, takže nemusíte mít strach o stálost barev. Kompletní vzhled doplňuje lakovaná hliníková podnož, která dodává pohovce na osobitosti a stylu. Vytvořte své vysněné zahradní posezení s ostatními designovými kousky z řady Bellevie.
Pozn.: Možnost výběru z více barev konstrukce i čalounění. Exteriérové foto je pouze ilustrační.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927419770 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Šedá, Hnědá |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 83 cm |
| Šířka: | 55,5 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Výška područek: | 63,5 cm |
| Výška podnože: | 39,5 cm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Čalounění: | Lakovaný hliník |
| Podnož: | Látka Sunbrella (100% akryl) |
| Výplň: | Polyuretan |
| Barva konstrukce: | D2 - Gingerbread |
| Barva čalounění: | 79 - Flannel Grey |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.