Heureka hodnocení 97 %
Šedá dřevěná skříň Mila 200 x 120 cm
Kód: 373661-DUSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříň Mila nabízí velkorysý úložný prostor a současný vzhled, který zapadne do moderních interiérů. Je vyrobena z masivního borovicového dřeva s broušeným povrchem, jenž podtrhuje její pevný a klidný charakter. Posuvné dveře šetří místo a umožňují snadno skrýt nebo naopak odhalit jednotlivé části úložného prostoru. Vnitřní členění s devíti prostornými policemi poskytuje dostatek místa pro fotografie, doplňky i bytové textilie. Na pravé straně se nacházejí dvě praktické zásuvky, které lze ponechat na očích nebo zakrýt posuvnými dveřmi.
Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713216307 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Šedá |
| Rozpětí: | Od 101 do 120 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 200 cm |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Váha: | 71 kg |
| Max. nosnost police: | 10 kg |
| Skříň: | Borovicové dřevo |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Počet balíků: | 3 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!
