momenti novinky
Šedá kovová jídelní židle ZUIVER BACK TO SCHOOL OUTDOOR
Kód: 1100386Související produkty
Detailní popis produktu
Modernizovaná židle ZUIVER BACK TO SCHOOL v šedé barvě se sedákem a opěradlem z hliníku, díky kterému se tato stohovatelná židle vyznačuje vysokou pevností a odolností. Stabilitu celé židle pak zajišťuje pevná hliníková podnož v šedém provedení. Na koncích nohou jsou gumové zarážky, které chrání před posunem a podlahu před poškrábáním.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čisticím prostředkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548048690 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Šedá |
| 3D modely: | Ano |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 82,5 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Hloubka: | 49 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Hloubka sedu: | 44,5 cm |
| Max. nosnost: | 125 kg |
| Sedák a opěrka: | Lakovaný hliník |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Stohovatelné: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.