Šedá kovová zahradní židle Brai s područkami
Kód: LF-C00089RR02Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce zahradního nábytku Brai od značky Kave Home vyniká minimalistickým designem s oblými tvary a jemnými drážkami, které poskytují vizuální lehkost a současně praktičnost. Židle v tmavě šedém odstínu je vyrobena z pozinkované oceli, která je vůči oděru a korozi odolnější než běžná ocel. Možnost stohování usnadňuje uskladnění v období aktivního nevyužívání, područky nabízí vysoký komfort během sezení a plastové chrániče chrání podlahu před poškrábáním. K dispozici je také varianta bez područek a několik barevných provedení pro dokonalé sladění s vaší terasou či zahradou.
Pozn.: Nábytek mimo sezónu skladujte uvnitř a v suchu. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8447305024843 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| 3D modely: | Ano |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| Výška: | 81 cm |
| Šířka: | 56 cm |
| Hloubka: | 60,5 cm |
| Šířka sedu: | 41 cm |
| Hloubka sedu: | 41 cm |
| Výška podnože: | 41 cm |
| Výška područek: | 66 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Konstrukce: | Pozinkovaná ocel |
| Podnož: | Pozinkovaná ocel |
| Odolnost vůči UV záření: | Ne |
| Stohovatelné: | Ano, max. 4 ks |
| Norma: | EN 5812017 |
| Rozměr balíku: | 95x58x71 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #3C393B |
| fv_Varianta: | S područkami |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.