-10 % na vše | Jarní radosti
Šedá látková lavice Zen 120 cm
Kód: ZEN-120Související produkty
Detailní popis produktu
Stylová lavice Zen od značky take me HOME zaujme již na první pohled svou funkčností. Díky jejímu tvaru ji můžete využít v předsíni, kde si můžete pohodlně obout boty či si ji umístit v ložnici, kde poslouží jako odkladové místo pro oblečení či si na ní jen tak sednout a relaxovat. Látkové čalounění a robustní kovová podnož skvěle zapadne do moderních interiérů.
Zobrazený produkt: Čalounění Alcantara.
Možnosti čalounění:
- Davis látky: Icon, Grande, Arte, Wooly, Nobilia, Bergamo, Grace, Vida.
- Alcantara
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 729927412252 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Šedá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Čalounění: | Výběr z látek |
| Zobrazené čalounění: | ALCANTARA |
| Látka: | 100% PES |
| Gramáž: | 220 g/m2 |
| Podnož: | Lakovaný kov |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Take Me Home přináší nábytek, který zaujme svou jednoduchostí a promyšleným designem. Specializuje se na stoly a úložné systémy, které v sobě spojují krásu masivního dřeva s elegancí lakovaného kovu. Její výrobky jsou charakteristické minimalistickými liniemi a čistými, funkčními tvary, které vynikají svou praktičností i estetikou. Úspěchy značky na poli světového designu mluví za vše – v roce 2020 získala prestižní ocenění German Design Award, byla finalistou Top Design Award, vítězem Red Dot Award a zároveň i Must Have Award. Pokud toužíte po nábytku, který spojuje moderní styl s nadčasovou kvalitou, Take Me Home je tou správnou volbou pro váš domov nebo kancelář.