Heureka hodnocení 97 %
Lněná rozkládací pohovka Roots 140 cm
Kód: 123100914140Související produkty
Detailní popis produktu
Dvoumístná rozkládací pohovka Roots značky Karup Design se stane vaším oblíbeným společníkem. Elegantní a stylovou pohovku proměníte jednoduchým pohybem na praktické lůžko pro dva. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna kvalitní 12 cm vysokou futonovou matrací, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 4 cm pěnu. Roots se skvěle hodí do skandinávsky laděných domovů. Ideální je například pro menší interiéry, kde oceníte další místo na spaní. Vybrat si můžete z široké škály barev.
Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.
Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace odpovídá úvodní produktové fotografii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5713655008486 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Šedá |
| Rozpětí pohovky: | do 150 cm |
| Dekor dřeva: | Borovice |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 85 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 105 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Šířka sedu: | 140 cm |
| Hloubka sedu: | 63 cm |
| Výška opěradla: | 55 cm |
| Výška podnože: | 13 cm |
| Rozměr lůžka: | 140x200 cm |
| Hmotnost: | 38 kg |
| Max. nosnost: | 250 kg |
| Konstrukce: | Borovicové dřevo |
| Typ matrace: | Futon |
| Rozměr matrace: | 140x200 cm |
| Výška matrace: | 12 cm |
| Tvrdost matrace: | Středně tvrdá |
| Čalounění: | 75 % bavlna, 25 % len |
| Martindale: | 22.000 |
| Barva matrace: | 914 Linen |
| Výplň: | Recyklovaná smíšená vlákna |
| Jádro: | 4 cm pěna |
| Podnož: | Borovicové dřevo |
| Certifikace: | FSC-C108366 |
| Rozměr 1. balíku: | 24x148x16 cm |
| Rozměr 2. balíku: | 140x95x24 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=kMlTfKwZDZU |
| fv_Barva: | #C7C1B3 |
| fv_Šířka: | 140 cm |
| fv_Barva_podnože: | Přírodní konstrukce |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.