-10 % na vše | Jarní radosti
Šedá plastová zahradní podnožka HOUE ReCLIPS
Kód: 22308-7026Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní podnožka ReCLIPS od značky HOUE perfektně doplní vaše zahradní křeslo. Kvalitní zpracování z plastových lamel a kvalitní, hliníkové podnože společně tvoří designovku, kterou vy i vaše zahrada jistě ocení. V nabídce máme také ostatní produkty ze série ReCLIPS, ať už zahradní křesla, nebo podnožky v jiných barvách. Vyberte si tu pravou kombinaci!
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva odpovídá úvodní produktové fotografii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5714098023937 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Šedá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 33,5/42,5 cm |
| Šířka: | 52,5 cm |
| Hloubka: | 43,5 cm |
| Výška sedu: | 33,5/42,5 cm |
| Šířka sedu: | 44,5 cm |
| Hloubka sedu: | 36 cm |
| Sedák: | Plastové lamely |
| Šířka lamel: | 25 cm |
| Počet lamel: | 6 kusů |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Designér: | Henrik Pedersen |
| Stohovatelné: | Ne |
| Hmotnost: | 2,1 kg |
| Rozměr balíku: | 44 x 45 x 52 cm |
| fv_Barva: | #535453 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.