-10 % na vše | Jarní radosti
Šedá skleněná váza J-line Jamie M
Kód: J-15990Detailní popis produktu
Skleněná váza Jamie značky J-line vypadá jako klasická lahev, ale v kombinaci se svým zajímavým šedým zbarvením představuje originální a stylovou dekoraci. Skvěle v ní vypadají umělé květiny a trávy. Váza je dostupná v několika různých velikostech, takže můžete květiny ve vašem interiéru skvěle sjednotit a sladit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924159900 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 75 cm |
| Průměr: | 17 cm |
| Hmotnost: | 5,4 kg |
| Váza: | Sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář