-10 % na vše | Jarní radosti
Šedé kovové stropní světlo Nova Luce Finezza 50 cm
Kód: NOL-550404Související produkty
Detailní popis produktu
Designové stropní LED světlo Finezza od značky Nova Luce vyniká svým minimalistickým a osobitým designem. Jeho čisté zaoblené křivky ve spojení s broušeným kovem v šedém odstínu vytváří stylovou kombinaci, která se bude hodit do každého moderního interiéru. Světlo je dostupné v několika barevných variantách a velikostech.
Pozn.: Žárovky nejsou součástí balení. Interiérová fotografie je pouze ilustrační, barva světla je šedá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017402974 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| Počet žárovek: | 3 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 12 cm |
| Průměr: | 50 cm |
| Světlo: | Kov, akryl |
| Světelný zdroj: | 3 x E27, max. 12 W |
| Napětí: | 230 V |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.