momenti novinky
Šedé kovové vysoké zahradní křeslo Saconca
Kód: LF-J1700054JJ03Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní křeslo Saconca promění vaši terasu či pergolu během chvilky v útulné místo, které vám poskytne zasloužené pohodlí. Na první pohled zaujme svým atraktivním výpletem, který z něj dělá opravdu originální kousek. Dodáváno je včetně podsedáku a opěrného polštáře. Nejvíce mu to bude slušet společně s pohovkou a nižší variantou křesla z této atraktivní outdoorové série od značky Kave Home.
Pozn.: Nábytek a polštáře skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8447305029497 |
| Materiál: | Látka, Kov |
| Barva: | Šedá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 109 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 83 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Šířka sedu: | 64 cm |
| Hloubka sedu: | 50 cm |
| Rozměr polštáře: | 28 x 40 cm |
| Výška podnože: | 33 cm |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Max. nosnost: | 130 kg |
| Konstrukce: | Pozinkovaná ocel |
| Výplet: | Látka (100% PES) |
| Podsedák, polštář: | Látka (100% PES) |
| Gramáž látky: | 210 g/m² |
| Odolnost vůči UV záření: | 3 - Dobrá |
| Podnož: | Pozinkovaná ocel |
| Norma: | EN 5812017 |
| Umístění: | Interiér, exteriér |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balíku: | 85,5x82x82 cm |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=_lrGcrWMlbo |
| fv_Barva: | #B9AFAB |
| fv_Provedení: | Vysoké opěradlo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.