-10 % na vše | Jarní radosti
Šedé kovové závěsné světlo Angle 20,6 cm
Kód: NL-2020673011Související produkty
Detailní popis produktu
Designovou sérii závěsných světel Angle navrhla dánská návrhářka Maria Berntsen. Ta se ve svém vlastním designovém studiu v Kodani od roku 1992 zaměřuje na architekturu a design. Světla Angle představují moderní a exkluzivní osvětlení, které perfektně zapadnou do industriálních interiérů. Minimalistické světlo je vyrobeno z lakovaného kovu a jeho hlavní předností je polohovatelnost stínidla. Pomocí magnetu, umístěného na kabelu, ho můžete snadno nastavit tak, aby vyhovovalo vašim potřebám. Díky tomu si snadno vytvoříte přímé osvětlení jídelního stolu i decentní světlo v obývacím pokoji. Světlo disponuje třímetrovým kabelem, což je skvělým řešením pro místnosti s vysokým stropem i komerční prostory. Výhodou tohoto světla je stmívatelnost, díky níž můžete intenzitu světla ovládat dle potřeby. Angle nejlépe vynikne v kombinaci s dalšími světly této série.
Pozn.: Žárovka ani stmívač nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5704924003042 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| 3D modely: | Ano |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška stínidla: | 24,5 cm |
| Průměr stínidla: | 20,6 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 300 cm |
| Barva kabelu: | Šedá |
| Světelný zdroj: | E27 |
| Maximální příkon: | 20W |
| Napětí: | 230 V |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Stmívatelnost: | Ano |
| Stínidlo: | Lakovaný kov |
| Základna: | Plast |
| Kabel: | Textil |
| Odpojitelný kabel: | Ne |
| Designérka: | Maria Berntsen |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=pzUpoW4Y1zo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.