Šedé kovové závěsné světlo Kave Home Maude
Kód: LF-AA3884R03Detailní popis produktu
Šedé závěsné světlo Maude je skvělou volbou pro každého milovníka osobitého vkusu. Světlo můžete pověsit nad jídelní stůl, ale také do obývacího pokoje či pracovny. Jemné elegantní stínidlo je vyrobené z šedě lakovaného kovu. Žárovka je umístěna uvnitř stínidla, aby byl zachován stylový design. Hodí se do moderních industriálních interiérů.
Pozn.: žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8433840516967 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| 3D modely: | Ano |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E14 |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Světelný zdroj: | 1xE14 max.15W |
| Stínidlo: | Šedě lakovaný kov |
| Rozměr balení: | 13x15x38 cm |
| Délka kabelu: | 120 cm |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.