momenti novinky
Šedé skleněné závěsné světlo J-Line Aurum 20,5 cm
Kód: J-28956Související produkty
Detailní popis produktu
Pokud toužíte po útulné a hřejivé atmosféře ve svém interiéru, závěsné světlo Aurum od značky J-Line pro vás bude ideálním řešením. Moderní design kulatého, šedě zbarveného stínidla bude působit velmi vzdušně a elegantně v každé místnosti. Světlo Aurum je dostupné ve dvou velikostech a dvou designových provedeních.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924289560 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Šedá, Transparentní |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E27 |
| výška stínidla: | 36 cm |
| průměr stínidla: | 20,5 cm |
| výška kabelu: | 140 cm |
| hmotnost: | 2 kg |
| světelný zdroj: | 1x E27 max. 40 W |
| stínidlo: | Sklo |
| zavěšení: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.