-10 % na vše | Jarní radosti
Šedé skleněné závěsné světlo Laurin 18 cm
Kód: 00LP104343Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné světlo Laurin zaujme nadčasovou elegancí a lehkým nádechem retro designu. Nepravidelně kulaté stínidlo z kouřově čirého skla krásně rozptyluje světlo a vytváří útulný světelný efekt. Detail v mosazně zlaté úpravě dodává svítidlu nádech sofistikovanosti a tepla, čímž se stává stylovým doplňkem do interiérů, které chtějí vyniknout osobitým osvětlením s luxusním vzhledem. Laurin je ideální volba pro jídelny, vstupní haly nebo ložnice ve stylu vintage a glamour.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 9900000151317 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Barva: | Šedá, Zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 30 cm |
| Průměr: | 18 cm |
| Délka kabelu: | 100 cm |
| Stropní krytka: | 10 x 1,5 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E27 max. 40W |
| Stínidlo: | Kouřové sklo, mosaz |
| Hmotnost: | 0,7 kg |
| Rozměr balení: | 31 x 25 x 25 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.