momenti novinky
Šedohnědá čalouněná lavice Fermob Bellevie 148 cm se žlutou podnoží
Kód: FB-8494-C6-B8Související produkty
Detailní popis produktu
Nadčasová a elegantní lavice Bellevie bude skvělou volbou nejen pro vaše venkovní posezení, ale i pro interiér. Příjemné látkové čalounění Sunbrella vám zaručuje odolnost, a to jak proti vodě, tak proti UV záření. Díky těmto vlastnostem se nemusíte strachovat nepříznivého počasí, a nemusíte se bát ani o stálost barev. Vzdušná hliníková podnož dodává lavici na osobitosti a utváří tak čistý designový vzhled. Lavici to bude nejvíce slušet s polštáři po boku ostatních designových kousků z řady Bellevie. Zkompletujte si tak vaši vysněnou zahradní sestavu.
Pozn.: Možnost výběru z více barev konstrukce i čalounění. Interiérové foto je pouze ilustrační.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 729927420936 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Šedá, Žlutá, Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 41 cm |
| Šířka: | 148 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Čalounění: | Látka Sunbrella (100% akryl) |
| Výplň: | Polyuretan |
| Hmotnost: | 21,2 kg |
| Barva konstrukce: | C6 - Honey |
| Barva čalounění: | B8 - Grey Taupe |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.