Vyhrajte pohovku a poukazy
Šedohnědá keramická váza BUBBA 31 cm
Kód: 1539317-02-0Související produkty
Detailní popis produktu
Váza BUBBA je jako drobný sochařský klenot – každá její linie příběh, každý detail kousek ručního mistrovství. Její hladká glazura nádherně odráží světlo a dodává prostoru lehkost i grácii. Bude elegantním solitérem na komodě, toaletním stolku i uprostřed jídelního stolu. Asymetrické kontury této designovky zaručují, že na vás nezapůsobí jako obyčejný doplněk, ale jako výrazná elegantní dekorace. A jelikož je ručně vyráběná, každý kus je v jistém smyslu unikát – což jen umocňuje její půvab a osobitost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 7325903050000 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Šedá, Hnědá |
| Výška: | 31 cm |
| Průměr: | 27 cm |
| Váza: | Glazovaná keramika |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.