Heureka hodnocení 97 %
Šedozelená ratanová zahradní židle Kayle
Kód: 379605-JDetailní popis produktu
Zahradní židle Kayle představuje eleganci a jednoduchost. Pohodlně tvarovaný sedák doplněný o kovové područky jsou přesně to, co oceníte nejvíce. Se židlí Kayle můžete nyní prosedět s přáteli celý večer, ať už na zahradě nebo u jídelního stolu. Díky uměle tkanému ratanu, který je znám svou odolností, máte zaručenou vysokou dobu životnosti. Židle Kayle je stohovatelná.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8714713173914 |
| Materiál: | Ratan |
| Barva: | Šedá, Zelená |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 56 cm |
| Hloubka: | 54 cm |
| Výška sedáku: | 45 cm |
| Šířka sedáku: | 43 cm |
| Hloubka sedáku: | 40 cm |
| Výška područek: | 20/65 cm |
| Tloušťka područek: | 2 cm |
| Výška opěradla: | 30/75 cm |
| Výška podnože: | 35 cm |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| Hmotnost: | 4,7 kg |
| Opěradlo a sedák: | Umělý ratan (Polyethylen) |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.