Vyhrajte pohovku a poukazy
Šedý bavlněný koberec Bloomingville Addo 145 x 200 cm
Kód: BV-82050962Detailní popis produktu
Měkký bavlněný koberec Bloomingville Addo zaujme svým originálním geometrickým vzorem a spojením dvou odstínů šedé barvy. Díky použitému materiálu je velice příjemný na dotek a dobře se po něm chodí. Svou neutrální barvou Addo zapadne do interiéru a lehce jej zkombinujete s ostatním nábytkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5711173268290 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Šedá |
| Délka koberce: | Od 151 do 200 cm |
| Šířka koberce: | Od 101 do 150 cm |
| Výška vlasu: | Nízký vlas |
| Šířka: | 145 cm |
| Délka: | 200 cm |
| Koberec: | Bavlna |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář