Šedý borovicový toaletní stolek Grime 150 x 49 cm
Kód: 400479-MSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Rovné linie, minimalistický vzhled a designová elegance. To je borovicový toaletní stolek Gale v mlhově šedém odstínu, který disponuje dvěma odlišně velkými zásuvkami pro váš inventář. Štíhlé kovové podnoží ve spojení s borovicovým dřevem tvoří dokonalý pár a skvěle padnou do vašeho moderního interiéru. Dřevo se může pyšnit certifikací FSC, takže máte jistotu, že pochází z odpovědných zdrojů.
Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8714713172696 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Šedá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 78 cm |
| Šířka: | 150 cm |
| Hloubka: | 49 cm |
| Tloušťka stolku: | 13 cm |
| Tloušťka rámu: | 1,5 cm |
| Rozměr větší zásuvky: | 10x94x38 cm |
| Rozměr menší zásuvky: | 10x44x38 cm |
| Šířka podnože: | 146 cm |
| Nosnost desky: | 15 kg |
| Nosnost zásuvky: | 15 kg |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Korpus: | Borovicové dřevo |
| Zadní strana: | MDF |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.