-20 % na vše s kódem ONA2026
Šedý kovový konferenční stolek Otus 70 cm
Kód: BB-230275Související produkty
Detailní popis produktu
Stolek Otus přinese do vašeho interiéru originální prvek díky svému jedinečnému tvaru podnože, která zároveň slouží jako úložný prostor. Lakovaný kov působí elegantně a snadno se čistí, což oceníte při každodenním používání. Minimalistický design stolu krásně doplní moderní obývací pokoj nebo pracovnu. Otus nabízí dostatek místa nejen pro dekorace, ale také praktický prostor pro knihy či časopisy. Stane se designovým srdcem vašeho obýváku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8720874591726 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| Výška: | 35 cm |
| Průměr: | 70 cm |
| Stolek: | Lakovaný kov |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Rozměry balíku: | 74x74x35 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.