-10 % na vše | Jarní radosti
Šedý lakovaný konferenční stolek RAGABA ENDOCARP 80 x 48 cm
Kód: NRGBCE26Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte-li prostor, kam si uložit vaši oblíbenou knížku, ovladač či odpolední kávičku, máme pro vás jednoduché řešení. Řešení v podobě konferenčního stolku ENDOCARP od značky RAGABA vnese do vašeho domova minimalistický vzhled a závan svěžích trendů. Deska je vyrobená z lakované MDF v příjemné, šedo zelené barvě, která v kombinaci s masivní jasanovou podnoží tvoří nevšední kontrast, který zaujme. Stolek se skvěle hodí do moderních scandi interiérů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 0658215485312 |
| Materiál: | Dřevo masiv, MDF |
| Barva: | Šedá, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Jasan |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Tloušťka desky: | 19 mm |
| Povrchová úprava: | Polomatná |
| Certifikace: | FSC certifikát |
| Deska: | Lakovaná MDF |
| Typ barvy: | CONCRETE GREY S 4502-G |
| Podnož: | Jasanové dřevo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.