-10 % na vše | Jarní radosti
Šedý látkový rohový modul HOUE Level 140 x 95 cm, levý
Kód: 12202-9851Související produkty
Detailní popis produktu
Tento levý sedací modul HOUE Level zaujme svým moderním designem. Vytvořte si unikátní pohovku, která bude komfortní, bude zcela vyhovovat vašim nárokům i potřebám a na kterou se vejde každá návštěva i celá vaše rodina. Příjemnému posezení napomůže jemné čalounění. Tato pohovka je zkrátka originální a zároveň praktická. HOUE Level se hodí do moderních interiérů, a díky použitým materiálům i do exteriérů. Užijte si novou úroveň relaxace v pohodlí modulů HOUE Level.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5714098006565 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Šedá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 82 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Čalounění: | Látka (Akryl) |
| Podnož: | Černě lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.