-10 % na vše | Jarní radosti
Šedý manšestrový taburet Norma 46 cm
Kód: 350409-GSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Designový taburet Norma vám dopřeje maximální komfort a spokojenost. Sedák je díky manšestru příjemný na dotek a díky jeho neutrální šedé barvě snadno kombinovatelný s ostatním nábytkem. Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty z řady Norma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8714713113224 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Šedá |
| Průměr: | 46 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Čalounění: | Látka (92% PES, 8% PA) |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář