momenti novinky
Šedý plastový organizér na kávové kapsle CupboardStore
Kód: 1571270_851667Související produkty
Detailní popis produktu
Udělejte si příjemnější ráno s policovým organizérem na kávové kapsle CupboardStore od značky Joseph Joseph. Využijte nevyužitý prostor pod jakoukoli kuchyňskou policí a nainstalujte polici pomocí samolepících 3M pásek, které jsou součástí organizéru. Zásuvka pojme až třicet kávových kapslí, proto si kávu bez starostí můžete vychutnávat celý měsíc.
Pozn.: Otírejte vlhkým hadříkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5028420006582 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá, Šedá |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šířka: | 27,2 cm |
| Hloubka: | 18,5 cm |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| Organizér: | Plast |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=RHAlJVshzzU |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.