-20 % na vše s kódem ONA2026
Šedý skleněný talíř Bloomingville Catia 25 cm
Kód: BV-82060518Související produkty
Detailní popis produktu
Talíř Catia je vyroben ze skla elegantní šedé barvy se strukturovaným povrchem. Jedinečný organický tvar mu dodává nevšední stylový vzhled, se kterým se stane ozdobou vašeho jídelního stolu. Skvěle se hodí k podávání nejrůznějších pokrmů. Sklo se při servírování dobře kombinuje s dalšími prvky a materiály. Doplňte talíř o mísu ze stejné řady Catia a získejte tak vyladěný set.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5711173318209 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Šedá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 3 cm |
| Průměr: | 25 cm |
| Vhodné do mikrovlnné trouby: | Ne |
| Talíř: | Šedé sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.