Šedý zahradní koberec MOON ø 280 cm
Kód: 6200010Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový koberec ZUIVER MOON zaujme na první pohled svým unikátním motivem měsíce. Díky kvalitním odolným použitým materiálům je koberec vhodný pro podlahové topení i do venkovního prostředí. Vneste kousek vesmíru i do vašeho domova.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní koberce |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8718548061644 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá, Šedá |
| Průměr koberce: | Od 251 cm |
| Výška vlasu: | Nízký vlas |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 4 mm |
| Průměr: | 280 cm |
| Přední strana: | Decolan |
| Zadní strana: | Polyester |
| Podlahové topení: | Ano |
| Venkovní použití: | Ano |
| fv_Průměr: | 280 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud byste měli v ruce holandský slovník, pod písmenem “Z” byste mohli najít slovíčko zuiver. Kromě slovníku máte ovšem možnost potkat tento pojem, který lze jednoduše přeložit jako “čistý”, ještě ve světě interiérového designu. A to jako název jedné z nejvýraznějších značek nábytku a interiérových doplňků současnosti. Značka ZUIVER, pohybující se na trhu od roku 2011, dělá významu svého názvu čest – čistotě a jednoduchosti je absolutně věrná ve všech směrech své činnosti. Produkty ZUIVER reflektují požadavky moderního životního stylu a nechybí jim ani dotek současných designových konceptů. U doplňků i nábytku klade ZUIVER důraz na nadčasovost, komfort, ale také kreativitu a nápaditost. I přesto ale produkty promlouvají nekomplikovaným jazykem a cestu si k nim najde každý, komu je blízká myšlenka útulného a zároveň moderního domova, který nepodléhá krátkodobým trendům. Nechte se okouzlit cenově dostupnými kousky ze země tulipánů a proměňte svůj sen o designovém bydlení ve skutečnost.