Heureka hodnocení 97 %
Set bílých dřevěných polic Olivia 102 x 54 cm
Kód: 377511-DUSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Set polic Olivia pochází z kolekce nizozemské značky WOOOD. Police jsou vyrobeny z FSC-certifikovaného borovicového dřeva s jemně broušenou povrchovou úpravou, která působí hladce a přirozeně. Díky tomuto doplňku snadno rozšíříte úložný prostor ve skříni Oleia a přizpůsobíte její vnitřní uspořádání svým potřebám. Set je ideální pro vytvoření většího prostoru na složené oblečení, textil nebo doplňky a pomáhá udržet obsah skříně přehledně uspořádaný. Neutrální vzhled polic se harmonicky sladí s celkovým designem skříně a podtrhne její elegantní charakter. Praktické řešení, které během okamžiku zvýší funkčnost vašeho úložného nábytku.
Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8714713220076 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Šedá |
| Dekor dřeva: | Borovice |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 5 cm |
| Šířka: | 102 cm |
| Hloubka: | 54 cm |
| Hmotnost: | 12,5 kg |
| Police: | Borovicové dřevo |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.