momenti novinky
Set dvou bambusových dóz Candimala 13/15 cm
Kód: 4700071Související produkty
Detailní popis produktu
Do kuchyně či koupelny, jednoduché dózy Candimala se hodí do každého interiéru. Dózy i víko jsou zhotoveny z bambusu, což potěší všechny nadšence přírodních materiálů. Jednoduše do nich uložíte různé koření, sladkosti, ale i vatové tamponky či šperky – zkrátka cokoliv, co potřebujete uschovat. Pořiďte si dózy Candimala a dodejte vaší domácnosti více úložných prostor!
Tip: Omyjte vlhkým hadříkem namočeným v pár kapkách čistícího prostředku a ihned osušte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5713917029532 |
| Materiál: | Přírodní materiál |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Výška: | 8/8,1 cm |
| Průměr: | 13/15 cm |
| Dóza: | Bambus |
| Víko: | Bambus |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.