momenti novinky
Set dvou bambusových konferenčních stolků J-line Bimbo 68/68 cm
Kód: J-28731Detailní popis produktu
Set konferenčních stolků Bimbo značky J-line skvěle doplní interiéry zařízené v boho nebo etnickém stylu. Přispějí svým přírodním vzhledem a rozpoutají příjemnou atmosféru v kterékoli místnosti. Vzorovaná deska z bambusu v kombinaci s kovovou podnoží tvoří dohromady atraktivní a vzdušný design. Stolky můžete rozmístit dle libosti nebo je ponechat jako set a získat tak větší prostor pro odložení kávy, knihy i občerstvení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5400924287313 |
| Materiál: | Přírodní materiál |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška konf. stolků: | Vysoké (od 45 cm) |
| výška: | 40/57 cm |
| průměr: | 68/68 cm |
| hmotnost: | 5,7 kg |
| max. nosnost: | 20 kg |
| deska: | Bambus |
| podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.