-20 % na vše s kódem ONA2026
Set dvou dřevěných konferenčních stolků Artur
Kód: BI-0745649Související produkty
Detailní popis produktu
Set konferenčních stolků Artur je oslavou nespoutané krásy akátového dřeva, jehož nepravidelné hrany a výrazná kresba vnášejí do interiéru autentický dotek přírody. Robustní deska v teplém medovém odstínu je v dokonalé rovnováze s industriálními kovovými podnožemi, které celku dodávají moderní stabilitu a vizuální lehkost. Tento rustikální set se stane skvělým doplňkem vašeho čtecího koutku nebo obývacího pokoje. Interiér pak můžete doplnit dalšími produkty kolekce Artur.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836225404 |
| Materiál: | Kov, Dřevo masiv |
| Barva: | Černá, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Akát |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 41 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška 2: | 46 cm |
| Šířka 2: | 55 cm |
| Hloubka 2: | 40 cm |
| Sedák: | Akátové dřevo |
| Podnož: | Práškově lakovaná ocel |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!