Vyhrajte pohovku a poukazy
Set dvou hnědých dřevěných konferenčních stolků J-line Conrad 120x120 / 72x80 cm
Kód: J-78553Související produkty
Detailní popis produktu
Set konferenčních stolků Conrad od značky J-line je perfektní volbou pro umístění do obývacích pokojů před pohovku. Poslouží jako odkládací plocha pro občerstvení, šálek kávy a dekorace. Desky stolků s viditelnou strukturou jsou vyrobeny z recyklovaného dřeva a doplněny o industriální, černě lakovanou, kovovou podnož. Sjednoťte styl ve vašem interiéru i s dalším nábytkem z kolekce Conrad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5415203785534 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| výška: | 32/38 cm |
| šířka: | 120x120 cm |
| hloubka: | 72/80 cm |
| hmotnost: | 26 kg |
| deska: | Recyklované dřevo |
| podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.