Heureka hodnocení 97 %
Set dvou hnědých dřevěných květináčů DUTCHBONE RIBBLE
Kód: 7900037Související produkty
Detailní popis produktu
Sada dvou květináčů DUTCHBONE RIBBLE vnese do vašeho domova nádech svěžesti a exotiky. Květináče jsou vyrobené z krásného mangového dřeva, které bude příjemným prvkem do interiéru. Povrch zdobí pravidelné vroubky a spolu s přirozenou strukturou dřeva vytváří jedinečný kontrast. Oba květináče jsou opatřeny praktickým víkem, díky němuž lze z květináč jednoduše přetvořit na odkládací stolek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8718548074804 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 80 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Květináče: | Mangové dřevo |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Max. nosnost: | 13 kg |
| Obsah balení: | 2 květináče |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.