-10 % na vše | Jarní radosti
Set dvou hnědých dřevěných odkládacích stolků Ekko 79 x 74/64 x 60 cm
Kód: J-55864Související produkty
Detailní popis produktu
Set dvou odkládacích stolků Ekko vnese do vašeho interiéru eleganci a moderní charakter. Díky univerzálnímu provedení je snadno umístíte do obývacího pokoje, pracovny i ložnice, přičemž jejich odlišná výška vám umožní využít je dohromady nebo samostatně podle nálady a potřeb. Desky z mangového dřeva okouzlí svou přirozenou kresbou a dodají každému stolku jedinečný šarm. Nabídnou ideální plochu pro odložení šálku kávy, knih či dekorací. Díky svému designu se tento kousek stane výrazným doplňkem, který okamžitě upoutá pozornost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá, Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 43/39 cm |
| Šířka: | 79/64 cm |
| Hloubka: | 74/60 cm |
| Hmotnost: | 18,3 kg |
| Deska: | Mangové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.