-10 % na vše | Jarní radosti
Set dvou konferenčních stolků WLL BODINE 40/50 cm
Kód: 2300069Detailní popis produktu
Set konferenčních stolků Bodine je moderní, jednoduchý set dvou stolků s kulatou deskou a přírodní podnoží. Deska je z lakované MDF. Podnož tvoří tři masivní dubové nohy. Tento stylový set skvěle doladí interiéry s prvky skandinávského stylu a výborně poslouží k umístění květin a dekorací.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněné fólií či lakem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8718548025301 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Bílá |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm), Vysoké (od 45 cm) |
| Výška: | 40/45 cm |
| Průměr: | 40/50 cm |
| Deska: | Lakované MDF |
| Podnož: | Masivní dřevo (dub) |
| Max. nosnost: | 15 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.