Heureka hodnocení 97 %
Set dvou malých dřevěných sošek Teis 13 cm
Kód: BV-82050229Detailní popis produktu
Set sošek Bloomingville Teis v podobě lidských rukou je vyroben z mangového dřeva a představuje originální dekoraci, která oživí každý interiér. Sošky jsou ručně vyřezávané a mohou posloužit také k odložení náramků, řetízků a jiných šperků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5711173258031 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 5 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Sošky: | Mangové dřevo |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.