Heureka hodnocení 97 %
Set dvou modrých zahradních květináčů Quang Ø29/36 cm
Kód: BI-0792295Související produkty
Detailní popis produktu
Set dvou modrých zahradních květináčů Quang vnese na vaši terasu či balkón osvěžující závan středomořského pobřeží. Podmanivá lesklá glazura v modrozelených tóntech s jemným stínováním dává vyniknout přirozené kráse keramiky a vytváří luxusní kontrast s živou zelení rostlin. Nízký miskovitý tvar obou kusů přímo vybízí k osázení sukulenty nebo k vytvoření bohatých květinových aranžmá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní květináče a konve |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8051836693517 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Modrá, Zelená |
| Výška: | 12/16 cm |
| Průměr: | 29/36 cm |
| Váha: | 0,16 kg |
| Květináč: | Terakota |
| fv_Rozměry: | Ø29/36 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!