Heureka hodnocení 97 %
Set dvou skleněných konferenčních stolků Nahid Ø60/80 cm
Kód: BI-0747285Související produkty
Detailní popis produktu
Set dvou skleněných konferenčních stolků Nahid vnáší do interiéru výjimečný pocit vzdušnosti, lehkosti a vytříbeného moderního luxusu. Čisté linie transparentních skleněných desek v kombinaci s precizně tvarovanou kovovou konstrukcí vytvářejí harmonický prvek, který opticky nezmenšuje prostor. Dva různé průměry a výšky stolků umožňují kreativní stupňovité uspořádání, nebo je můžete využít samostatně jako variabilní odkládací plochy. Tento set se stane nepřehlédnutelným detailem vašeho obývacího pokoje, který dokonale podtrhne estetiku moderní sedací soupravy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky – sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836644779 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Barva: | Šedá, Zlatá, Transparentní |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 40/34 cm |
| Průměr: | 60/80 cm |
| Stolek: | Ocel |
| Deska: | Bezpečnostní sklo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!