momenti novinky
Set dvou tmavě šedých kovových květináčů Belinda 19/25 cm
Kód: 9001175Související produkty
Detailní popis produktu
Set dvou tmavě šedých květináčů Belinda bude stylovým a moderním doplňkem do každého interiéru. Každý květináč je vyrobený z lakovaného kovu. Šikovnou výhodou designu květináčů je možnost výběru jejich výšky jednoduchým otočením podnože.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5713917016402 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| Průměr: | 19/25 cm |
| Výška: | 21-25/39-50 cm |
| Květináč: | Lakovaný kov |
| Hmotnost: | 0,8/1,3 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář