momenti novinky
Set šesti hnědých skleněných vánočních ozdob J-Line Baub 8,5 cm
Kód: J-27746Související produkty
Detailní popis produktu
S ozdobami Baub od značky J-Line na vánočním stromečku vytvoříte magickou přehlídku těch nejkrásnějších ozdob, které vnesou do domova kouzelnou atmosféru. Ozdoby ovšem své místo nemusí zaujmout pouze na vánočním stromku, ale můžete vytvořit zajímavou instalaci zavěšením například za garnýž, nebo ozdobit větvičky ve váze. S ozdobami Baub můžete dát prostor vaší kreativitě. Ve vánoční výzdobě se fantazii meze nekladou!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5400924277468 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 10 cm |
| průměr: | 8,5 cm |
| ozdoba: | Sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.