Heureka hodnocení 97 %
Set tří béžových kovových svícnů Yack
Kód: BB-230128Související produkty
Detailní popis produktu
Set tří svícnů Yack z lakovaného kovu je elegantním doplňkem s nádechem sofistikovanosti. Různé výšky svícnů a jemně odstupňované béžové odstíny vytvářejí harmonický vizuální dojem, který působí stylově a zároveň nenuceně. Geometrické, kónické tvary jsou moderní a čisté, což ze svícnů činí ideální volbu pro minimalistické i eklektické interiéry. Lze je využít jako centrální dekoraci na jídelním stole, komodě nebo v obývacím pokoji, kam přinese nejen příjemné světlo, ale i estetický zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8720874590255 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 19/14/11,5 cm |
| Průměr: | 10 cm |
| Svícny: | Lakované železo |
| Rozměr balení: | 26x24x50 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.