momenti novinky
Set tří šedých bavlněných košů Ares
Kód: 4401559Související produkty
Detailní popis produktu
Sada tří dekorativních košů Ares je ideální volbou pro interiéry s přírodními prvky. Tyto koše jsou vyrobeny ze 100% bavlny v elegantní šedé barvě, která se skvěle hodí jak do světlejších, tak i do barevnějších prostor. Set košů Ares se bude krásně vyjímat například na polici v koupelně nebo v obývacím pokoji, kde může sloužit jako stylové úložiště vašich drobností.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5713917032655 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 10/12/14 cm |
| Šířka: | 16/21/26 cm |
| Hloubka: | 26/31/36 cm |
| Koše: | Bavlna, kov |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.