momenti novinky
Set tří světle béžových dřevěných polic do skříně Rain 107 x 53 cm
Kód: SHELVES-1-DUSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Díky policím Rain si můžete úložný prostor přizpůsobit podle svých potřeb. Vyrobeny jsou z borovicového dřeva s certifikací FSC a následně lakované světle béžovou barvou. Police patří ke stejnojmenné řadě skříní – Rain.
Pozn.: Balení obsahuje 3 police. Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8714713203994 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Béžová |
| Výška: | 2 cm |
| Šířka: | 107 cm |
| Hloubka: | 54 cm |
| Skříň: | Borovicové dřevo |
| Povrchová úprava: | Lakované dřevo |
| Certifikace FSC® Mix: | Ano |
| Max. nosnost police: | 15 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.