Heureka hodnocení 97 %
Set tří zahradních terakotových květináčů Minh Ø25/35/47 cm
Kód: BI-0792065Související produkty
Detailní popis produktu
Sada tří terakotových květináčů Minh vnese do vaší zahrady či na terasu autentickou atmosféru slunného Středomoří. Surová, záměrně nedokonalá textura s výraznou patinou oslavuje krásu přírodních materiálů a dává vyniknout jedinečnosti každého kusu. Různé velikosti v setu vám umožní vytvořit harmonické rostlinné aranžmá s nádechem rustikální elegance.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní květináče a konve |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8051836675667 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Béžová, Červená |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 28/39/53 cm |
| Průměr: | 25/35/47 cm |
| Váha: | 13,5 kg |
| Květináč: | Terakota |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!