momenti novinky
Skleněná dekorativní mísa Ondaro
Kód: LF-D00227CR07Související produkty
Detailní popis produktu
Ondaro bude stylovým středobodem každého stolu – mísa z matného skla, která zaujme svou jednoduchostí i jemným nádechem luxusu. Díky pískovanému povrchu působí nadčasově a sofistikovaně, přičemž její elegantní linie a větší velikost ji předurčují k mnohostrannému využití. Skvěle poslouží jako mísa na ovoce nebo nejrůznější drobnosti, jako jsou svíčky nebo dekorace, ale i jako samostatný solitér pro jemné zvýraznění prostoru. Vynikne na jídelním stole, komodě i v koupelně jako stylový organizér.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8433840988795 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Bílá, Transparentní |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 56 cm |
| Hloubka: | 26 cm |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Mísa: | Matné sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.