-10 % na vše | Jarní radosti
Skleněné zlaté závěsné světlo Terriana M 26 cm
Kód: LM1968GDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné světlo se stává bodem celé místnosti, proto je důležité zvolit takové, které perfektně zapadne do vašeho interiéru. Hladká silueta světla Terriana v podobě kapky z čirého skla, vytváří dojem čistoty a lehkosti, která perfektně vynikne nad jídelním stolem, v obývací místnosti nebo ložnici. Svítidlo je k dispozici ve dvou velikostech, které lze nádherně kombinovat. Dejte vašemu domovu luxus díky závěsným kapkám.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8714302685651 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 35,5 cm |
| Šířka: | 26 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 150 cm |
| Průměr krytu: | 10 cm |
| Stínidlo: | Sklo |
| Žárovka: | E27 1 x 40W max |
| Napětí: | 220-240V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Vytvořit interiér, který propojuje moderní eleganci s nádechem minulosti, je skutečné umění. Značka Present Time tento úkol zvládá s lehkostí a přináší produkty, které skvěle zapadají do současného životního stylu. Ať už jste fanoušky retro, vintage nebo industriálního designu, Present Time vám umožní kombinovat vaše oblíbené styly a přetvořit váš prostor tak, jak jste si vždy přáli. Elegantní hodiny, stylové lampy, praktické úložné prostory nebo zajímavé dekorace – každý kousek je navržen s důrazem na detail a preciznost. Present Time věří, že design by měl být nejen krásný, ale i nadčasový, a proto nabízí kousky, které nikdy nevyjdou z módy. Vsaďte na styl, který vydrží, a vytvořte si domov, který budete milovat a který bude odrážet vaši osobnost.