Heureka hodnocení 97 %
Skleněný konferenční stolek MARLY ø 80 cm
Kód: 1001697Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme vám exkluzivní kolekci konferenčního a odkládacího stolku Marly, která vnáší do moderního bydlení nadčasovou eleganci a novodobou estetiku. Tyto stolky zaujmou na první pohled svou vzdušnou válcovou podnoží a originálně strukturovaným povrchem, který vytváří podmanivou hru světla a stínu. Díky svému minimalistickému, a přesto nepřehlédnutelnému tvaru se stanou dokonalým středobodem obývacího pokoje zařízeného v městském minimalismu, moderním organickém stylu nebo nadčasovém severském designu. Stolky fungují skvěle jako samostatné solitéry, ale nejlépe vyniknou společně jako sofistikovaná kompozice, která dodá vašemu interiéru hloubku a luxusní charakter.
#tab-Péče o produkt#
Povrch stolků čistěte měkkým, suchým nebo jemně navlhčeným hadříkem, abyste předešli poškrábání jedinečné textury. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, drátěnky ani agresivní chemikálie a pod horké či vlhké předměty vždy umisťujte podložky pro zachování perfektního vzhledu.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8718548108677 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Stříbrná, Transparentní |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 34 cm |
| Průměr: | 80 cm |
| Výška podnože: | 33 cm |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Deska: | Tvrzené sklo |
| Podnož: | Nerezová ocel |
| fv_Průměr: | Ø 80 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Potrpíte si designu na jedinečnost a v interiéru toužíte po útulné atmosféře, která vás odnese daleko od starostí všedních dnů? Tak přesně tohle vám může nabídnout nábytek Dutchbone. Značka klade jak u nábytku, tak i interiérových doplňků důraz na udržitelnost a také na tradiční řemesla i ruční výrobu. Vše vnímá jako základní stavební kameny pro návrh originálních a vysoce kvalitních designových kousků, které okamžitě pozvou do každého interiéru atmosféru nabitou pohodou a stylovým komfortem. Zcela typické je pro značku použití exotických druhů dřev a dalších přírodních materiálů, výrazných barevných kovů, bohatě zdobených ornamentálních dekorů a také paleta sytých odstínů teplých barev. Pozvěte domů vůni dálek a nechte se okouzlit značkou Dutchbone!