-10 % na vše | Jarní radosti
Skleněný odkládací stolek Tamu 32 cm
Kód: 266140009Související produkty
Detailní popis produktu
Minimalistický odkládací stolek Tamu od House Doctor dokazuje, že méně je někdy více. Deska stolku je vyrobena ze silného žebrovaného skla, a spolu s dlouhou kovovou podnoží vytvářejí dokonalý kontrast. Stolek skvěle vynikne vedle pohovky, křesla či osvěží jakýkoliv kout místnosti.
#tab-Péče o produkt#
Při údržbě doporučujeme stolek otírat suchým hadříkem.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5707644858749 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Barva: | Černá, Transparentní |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Průměr: | 32 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Deska: | Sklo |
| Podnož: | Lakované železo |
| Hmotnost: | 3,86 kg |
| Max. nosnost: | 1 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Průměr: | ⌀ 32 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.